نویسنده موضوع: عکس هایی زیبا در زمینه نانو  (دفعات بازدید: 1434 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین ثنــــــــــا

• شهروند زیادی ماهر
  • *
  • ارسال: 342
  • محتوا: 0
  • فعالیت
    خلاقیت
  • جنسيت : دختر
    • روزگار من
    • Awards
  • محل تحصیل: دانشگاه تهران
عکس هایی زیبا در زمینه نانو
« : مه 28, 2010, 05:00:58 pm »
        first place winners
پیشرفته اسکن ریزنگار الکترون از سرریز آرایه electrodeposited نانوسیم مغناطیسی (CoFeB) ، که در آن قالب شده است متعاقبا به طور کامل اچ. این یادآوری که تحقیقات در مقیاس نانو می تواند به عواقب در سطح بالا unpredicted نیست. (تصویر : Beron فانی ، اکول پلی تکنیک مونترال ، مونترال ، کانادا)

Bamboos for Vibration Control
Bamboos برای کنترل ارتعاشات نیکل ، منگنز ، گالیم مذاب - الیاف با قطر تقریبی 100 میکرومتر را نشان بامبو از نوع ساختار (imaged با آشکارساز الکترون backscattered در FEG - خطای) استخراج شدند. ذوب ، استخراج شده است و منحصر به فرد رمان روش برای تهیه ذرات تک بلورین برای کامپوزیت های حافظه به شکل مغناطیسی. (تصویر : Gutfleisch اولیور ، درسدن IFW ، مؤسسه از مواد فلزی ،
Dirty Dice
تاس بازی کثیف خود گرد 200 میکرون اندازه تاس نیکل ، imaged با استفاده از اسکن میکروسکوپ الکترونی در الکترون کمتر ثانویه (گردنبند گل) حالت. تاس با استفاده از فتوشاپ colorized شد. (تصویر : تیموتی Leong ، دانشگاه جانز هاپکینز ، بالتیمور ، ایالات متحده آمریکا) برنده رتبه دوم درسدن ، آلمان)
Beauty of Nature
زیبایی از طبیعت عکس خطای فیلم CuInSe2 با Cu2Se (بشقاب) و InSe (سوزن) بر روی سطح کریستال. (تصویر : Volobujeva اولگا ، دانشگاه تالین فناوری ، تالین ، استونی)
Layered steps in Lanthanum Cobaltite
مرحله لایه لایه در لانتانیم Cobaltite تصویر را نشان می دهد تصویر رنگی از مرحله لایه لایه شکل گرفته در داخل منافذ بسته از La0.8Ca0.2CoO3 ، که با توجه به مواد شکستگی داشتند. (تصویر : پاتاک سیذارتا ، درکسل
Red Planet
سیاره سرخ ترکیبی نمایندگی 3 بعدی از دو تصویر گرفته شده توسط اسکن میکروسکوپ تونل زنی. زمین از یک تصویر را از STM 1 monolayer از HATNA سپرده طلا در تاریخ (111) ، و آسمان از تصویر THAP / طلا (111) در معرض فشار بالای زمینه cobaltocene. (تصویر : ولز Sieu ، دانشگاه پرینستون ، پرینستون ، ایالات متحده آمریکا
تصویری از دولایه نانو متری مختلف بر سطح طلا

امیدوارم استفاده کافی را از این توضیحات ببرید
« آخرين ويرايش: ژوئن 11, 2010, 11:56:20 pm توسط ثنا پورطباطبایی »

آفلاین sky girl

• مومیایی شهر
  • *
  • ارسال: 2424
  • محتوا: 14
  • فعالیت
    خلاقیت
    • Awards
پاسخ : عکس هایی زیبا در زمینه نانو
« پاسخ #1 : مه 28, 2010, 05:15:15 pm »
درود
باتشکر از پست خوبتون.
میشه در مورد هر عکس توضیحی بنویسی ؟ توضیحات اطرافش کافی نیستند.
 مخصوصا آخریه که من هیچی نمیفهمم ازش...
با تشکر

آفلاین سبحـــــان

• شهروند ریش سفید
  • *
  • ارسال: 959
  • محتوا: 2
  • فعالیت
    خلاقیت
  • جنسيت : پسر
    • Awards
  • محل تحصیل: علامه حلی 4
« پاسخ #2 : مارس 16, 2011, 04:46:38 pm »
مطمئن هستید که این عکس ها گرافیکی نیست؟
یعنی با برنامه درست نشده باشه؟

آفلاین ثنــــــــــا

• شهروند زیادی ماهر
  • *
  • ارسال: 342
  • محتوا: 0
  • فعالیت
    خلاقیت
    • روزگار من
    • Awards
  • محل تحصیل: دانشگاه تهران
« پاسخ #3 : مارس 16, 2011, 04:49:43 pm »
اره مطمئنم . من خودم خیلی وقت پیش توی سایت معتبری دیدمشون.( اسم سایت یادم نیست)

عکس هایی که از میکروسکوپ های ساده ای مثل STM و TEM  میگیریم هم خیلی متفاوت از اینها نیست.

من اگه اون سایت رو پیدا کردم حتما میذارم